Finále Startup Show 2011

John Vanhara, Ondřej Raška, David Špinar

Business Hall, sobota 24. 9. 15:40
50 min., cs › en

one million crowns prize, contest, startups, pitches

Přijďte se podívat na finále soutěže Start-up show 2011 s trojicí finalistů: Tripomatic.com, BookFan.eu a OpenBrand.com.

Odborná porota: Ondřej Raška, investor z Miton Investment, Tomáš Čupr - šéf Slevomat.cz, David Špinar - Country manager Ataxo a John Vanhara - Shipito.

Získáte netradiční pohled na trojici start-upů a hodnocení od zkušené poroty.

Výherce soutěže získá nabídku na 1 000 000 korun od investiční společnosti Miton Investment.

Kdo vyhraje letos?

Výherci předchozích ročníků: Bijk.com, NejRemeslnici.cz, OnTheRoad.to.

Video

John Vanhara

NoneEastbiz

Twitter, LinkedIn, www.podnikanivusa.com

Ondřej Raška

Majitel, MITON CZ

Twitter, LinkedIn, www.miton.cz

Před deseti lety založil s Milanem, Tomášem a Michalem MITON. V roce 2007 exitovali server Stahuj.cz Netcentru, resp. investiční skupině Warburg Pincus. V současnosti má MITON prsty v serverech Heureka.cz, Hotel.cz, Pixmac.com nebo Slevomat.cz.

Ondra zastává v MITONu pozici nástěnkář a stále si o sobě myslí, že rozumí programování a internetu. Několik let finišuje doktorské studium na Fakultě informatiky a statistiky VŠE.

Aby z těch internetů a peněz nezešílel, pomáhá se zážitkovými kurzy v Prázdninové škole Lipnice. Jeho oblíbený sportem je gaučink, florbal nebo squash.

Motto: "Tak to nos!" (konstatování, že nápoj nechutná špatně)

David Špinar

Country Manager, H1.CZ

Twitter, LinkedIn, www.h1.cz

David Špinar je country managerem agentur H1.cz a Ataxo.

Dlouhodobě se věnuje tématice internetového marketingu a podnikání na internetu. Svoji profesní kariéru začal ve společnosti Internet Info v roce 2000, kde působil jako projektový manažer. V roce 2003 zde založil konzultační centrum Dobrý web. V roce 2005 založil společnost H1.cz, která je jedničkou konzultačních služeb v oblasti internetového marketingu. V roce 2010 prodal společnost skupině Ataxo NV a nadále působí jako ředitel pro značky H1.cz i Ataxo v Česku a na Slovensku .

itstudio neologyc Lindash rifificz None yomash thebestofmib vaclavstoupa None None keff85 byFcz sem7ex nikdoorg jankovarik davidsemerad jirkach browser daveruzius mikschik parisek ladab vetrovka ischiam krutis pavelkralicek faborsky Lucioos Svarcik robinpokorny JanTvrdik pavelsabatka kutny martinhalik jansoucek martinmooz None None dspinar jzajpt None myownclone pvachek sotik andreizinha lesorcier ondra42
blog comments powered by Disqus