Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
endlife lesorcier deries robinpokorny byFcz Lindash jana4u yomash vaclavstoupa parisek OndrejMirtes janrezac None faborsky JanElznic itstudio zapex Mingan None thebestofmib None sindelka martindrzka vetrovka ischiam davidsemerad mikekreeki Lucioos martinkopta janbrasna keff85 kom420 BoBMarvan ilijusin neologyc kasakova None kutny dspinar mikschik TomasStrejcek Svarcik None krutis tomasfejfar llostindream None None jirkach jiri_trnka jzajpt vaclavlohr
blog comments powered by Disqus