Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
ischiam kasakova kutny martinkopta kom420 jirkach itstudio krutis dspinar Mingan BoBMarvan thebestofmib sindelka TomasStrejcek None Lindash vaclavlohr endlife OndrejMirtes None None janrezac None llostindream None vetrovka mikschik zapex faborsky JanElznic jana4u janbrasna ilijusin robinpokorny None keff85 vaclavstoupa mikekreeki davidsemerad lesorcier Svarcik tomasfejfar Lucioos neologyc martindrzka byFcz jiri_trnka parisek yomash jzajpt None deries
blog comments powered by Disqus