Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
TomasStrejcek zapex neologyc kom420 None Lindash vetrovka jiri_trnka vaclavlohr faborsky martinkopta deries endlife byFcz Mingan None martindrzka mikekreeki itstudio mikschik yomash Lucioos krutis vaclavstoupa ilijusin janrezac lesorcier dspinar kutny tomasfejfar jana4u janbrasna llostindream None jirkach OndrejMirtes None parisek keff85 thebestofmib kasakova davidsemerad Svarcik JanElznic None None jzajpt robinpokorny ischiam None sindelka
blog comments powered by Disqus