Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
byFcz Svarcik jiri_trnka tomasfejfar ischiam Lucioos zapex TomasStrejcek None dspinar None deries neologyc itstudio None vaclavlohr kom420 janbrasna OndrejMirtes None robinpokorny jana4u None vaclavstoupa davidsemerad mikschik None kutny martinkopta janrezac sindelka ilijusin None martindrzka keff85 endlife llostindream jirkach Lindash Mingan kasakova BoBMarvan krutis mikekreeki faborsky jzajpt parisek JanElznic lesorcier thebestofmib yomash vetrovka
blog comments powered by Disqus