Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
robinpokorny None martindrzka jirkach None Mingan Svarcik martinkopta ischiam llostindream jzajpt None endlife TomasStrejcek thebestofmib kom420 kasakova tomasfejfar Lindash krutis yomash sindelka None byFcz deries vaclavlohr None lesorcier faborsky mikschik None Lucioos janrezac jana4u OndrejMirtes vetrovka itstudio zapex neologyc JanElznic mikekreeki vaclavstoupa ilijusin kutny parisek None dspinar keff85 jiri_trnka janbrasna davidsemerad
blog comments powered by Disqus