Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
mikschik yomash deries kasakova jiri_trnka zapex lesorcier sindelka jirkach vaclavstoupa janrezac martinkopta None ischiam None jzajpt faborsky TomasStrejcek Lucioos mikekreeki llostindream None janbrasna Svarcik kom420 dspinar ilijusin martindrzka tomasfejfar vetrovka byFcz thebestofmib neologyc Lindash endlife None krutis davidsemerad OndrejMirtes itstudio vaclavlohr parisek robinpokorny kutny Mingan None jana4u JanElznic keff85 None None
blog comments powered by Disqus