Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
keff85 mikschik tomasfejfar Mingan jiri_trnka OndrejMirtes endlife JanElznic vaclavlohr sindelka yomash None vaclavstoupa jirkach kasakova kom420 martinkopta jzajpt faborsky None Svarcik ischiam neologyc mikekreeki parisek janrezac byFcz kutny jana4u thebestofmib itstudio None None deries Lucioos dspinar janbrasna Lindash robinpokorny None TomasStrejcek None martindrzka vetrovka davidsemerad krutis None ilijusin zapex lesorcier llostindream BoBMarvan
blog comments powered by Disqus