Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
None Lucioos Mingan byFcz sindelka vetrovka faborsky keff85 parisek JanElznic OndrejMirtes zapex endlife janbrasna dspinar None martinkopta itstudio krutis martindrzka kom420 None Lindash jana4u yomash vaclavlohr None deries robinpokorny llostindream jiri_trnka lesorcier vaclavstoupa kasakova ilijusin None None mikekreeki ischiam jirkach davidsemerad mikschik TomasStrejcek thebestofmib kutny Svarcik None tomasfejfar janrezac jzajpt neologyc
blog comments powered by Disqus