Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
OndrejMirtes neologyc faborsky vaclavlohr martindrzka deries None JanElznic endlife ischiam kutny None yomash llostindream mikschik byFcz jiri_trnka jirkach Lucioos sindelka ilijusin None jzajpt thebestofmib vaclavstoupa kasakova lesorcier zapex vetrovka keff85 TomasStrejcek None Lindash None janrezac dspinar krutis martinkopta jana4u davidsemerad kom420 Mingan tomasfejfar robinpokorny None parisek janbrasna None Svarcik mikekreeki itstudio
blog comments powered by Disqus