Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
martinkopta JanElznic jiri_trnka krutis Lindash lesorcier mikschik neologyc OndrejMirtes kutny None martindrzka davidsemerad dspinar TomasStrejcek yomash byFcz kasakova None None robinpokorny vetrovka jana4u jirkach deries llostindream ischiam jzajpt None None thebestofmib tomasfejfar itstudio sindelka Lucioos vaclavstoupa janrezac vaclavlohr janbrasna keff85 kom420 Mingan faborsky Svarcik parisek endlife None ilijusin None zapex mikekreeki
blog comments powered by Disqus