Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
vaclavstoupa byFcz zapex Lindash parisek OndrejMirtes keff85 endlife Lucioos dspinar Mingan Svarcik sindelka mikschik None martindrzka None faborsky martinkopta None kom420 jiri_trnka jzajpt TomasStrejcek ischiam neologyc davidsemerad mikekreeki krutis lesorcier vetrovka deries janrezac JanElznic None yomash ilijusin None jana4u kasakova None janbrasna kutny None jirkach thebestofmib llostindream vaclavlohr robinpokorny itstudio tomasfejfar
blog comments powered by Disqus