Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
None None kutny lesorcier martinkopta Svarcik mikekreeki parisek yomash itstudio faborsky deries Lucioos None kasakova martindrzka jzajpt keff85 jirkach Mingan None dspinar None vetrovka None neologyc jana4u thebestofmib endlife janrezac zapex TomasStrejcek krutis sindelka byFcz Lindash llostindream vaclavlohr jiri_trnka robinpokorny ischiam vaclavstoupa tomasfejfar None OndrejMirtes JanElznic kom420 ilijusin janbrasna mikschik davidsemerad
blog comments powered by Disqus