Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
krutis janbrasna tomasfejfar kasakova mikekreeki None kutny None llostindream OndrejMirtes jana4u janrezac lesorcier davidsemerad kom420 None martinkopta keff85 faborsky parisek None byFcz JanElznic martindrzka vaclavstoupa robinpokorny vaclavlohr TomasStrejcek mikschik neologyc endlife Mingan deries Svarcik sindelka None itstudio yomash vetrovka None zapex dspinar Lucioos ilijusin jirkach jiri_trnka None ischiam thebestofmib jzajpt Lindash
blog comments powered by Disqus