Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
None None kom420 parisek kutny martinkopta mikekreeki robinpokorny vetrovka zapex byFcz davidsemerad endlife llostindream None jana4u ischiam krutis None mikschik jzajpt faborsky yomash TomasStrejcek sindelka dspinar None neologyc itstudio thebestofmib None deries jiri_trnka janbrasna martindrzka lesorcier ilijusin JanElznic Mingan OndrejMirtes Lucioos None keff85 janrezac Svarcik kasakova vaclavstoupa tomasfejfar jirkach vaclavlohr Lindash
blog comments powered by Disqus