Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
janbrasna jana4u OndrejMirtes None ischiam mikekreeki robinpokorny Mingan vaclavstoupa kom420 jzajpt vetrovka None zapex jiri_trnka keff85 None None martinkopta krutis parisek sindelka dspinar endlife thebestofmib llostindream faborsky None tomasfejfar Svarcik kutny yomash mikschik None vaclavlohr byFcz jirkach TomasStrejcek lesorcier neologyc janrezac Lindash kasakova davidsemerad itstudio deries None martindrzka Lucioos JanElznic ilijusin
blog comments powered by Disqus