Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
martinkopta itstudio kom420 tomasfejfar janrezac ischiam yomash lesorcier sindelka faborsky None davidsemerad ilijusin thebestofmib dspinar vetrovka kasakova neologyc None robinpokorny None mikschik None byFcz jirkach parisek Svarcik jana4u Mingan jzajpt JanElznic zapex mikekreeki deries endlife vaclavstoupa krutis vaclavlohr Lucioos jiri_trnka None martindrzka kutny janbrasna keff85 None TomasStrejcek None OndrejMirtes Lindash llostindream
blog comments powered by Disqus