Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
mikekreeki Svarcik JanElznic janbrasna llostindream neologyc kom420 parisek thebestofmib endlife dspinar None Lindash tomasfejfar vaclavlohr jana4u byFcz yomash None jzajpt davidsemerad zapex deries keff85 ischiam None faborsky None None vaclavstoupa janrezac Mingan None vetrovka martinkopta robinpokorny krutis kutny None Lucioos lesorcier ilijusin jiri_trnka kasakova TomasStrejcek jirkach itstudio sindelka martindrzka OndrejMirtes mikschik
blog comments powered by Disqus