Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
jirkach martindrzka itstudio None Lucioos vetrovka None TomasStrejcek JanElznic zapex neologyc deries vaclavlohr lesorcier ischiam None OndrejMirtes janbrasna None byFcz kom420 davidsemerad llostindream ilijusin parisek krutis janrezac mikschik None jiri_trnka jana4u vaclavstoupa tomasfejfar sindelka endlife mikekreeki yomash keff85 jzajpt Mingan thebestofmib dspinar robinpokorny martinkopta Svarcik None faborsky Lindash kutny kasakova None
blog comments powered by Disqus