Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
None davidsemerad jiri_trnka OndrejMirtes Mingan janbrasna ischiam llostindream martindrzka JanElznic krutis lesorcier martinkopta mikschik dspinar kasakova yomash sindelka Lindash jana4u janrezac mikekreeki robinpokorny parisek None tomasfejfar vaclavstoupa deries ilijusin Svarcik None kom420 faborsky keff85 zapex vaclavlohr None None endlife neologyc kutny None itstudio thebestofmib jzajpt TomasStrejcek byFcz Lucioos jirkach None vetrovka
blog comments powered by Disqus