Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
vaclavlohr itstudio TomasStrejcek keff85 zapex None Lucioos JanElznic robinpokorny kutny jiri_trnka yomash None byFcz kom420 martindrzka vaclavstoupa ilijusin OndrejMirtes davidsemerad Lindash lesorcier thebestofmib None None martinkopta None Svarcik None mikekreeki endlife neologyc mikschik faborsky krutis None vetrovka tomasfejfar sindelka jirkach ischiam parisek llostindream dspinar janrezac jzajpt jana4u deries kasakova Mingan janbrasna
blog comments powered by Disqus