Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
robinpokorny janrezac None neologyc ischiam jiri_trnka kutny mikschik tomasfejfar None lesorcier vetrovka llostindream None martindrzka Svarcik parisek itstudio deries dspinar sindelka None JanElznic jirkach None davidsemerad None byFcz krutis endlife faborsky jzajpt zapex janbrasna Mingan kasakova TomasStrejcek martinkopta Lucioos ilijusin None OndrejMirtes mikekreeki vaclavlohr Lindash jana4u keff85 yomash thebestofmib vaclavstoupa kom420
blog comments powered by Disqus