Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
dspinar OndrejMirtes jiri_trnka thebestofmib deries jana4u kasakova martindrzka jzajpt lesorcier itstudio parisek JanElznic sindelka vaclavstoupa janbrasna Lindash neologyc vetrovka llostindream tomasfejfar faborsky keff85 None ilijusin janrezac None byFcz TomasStrejcek ischiam endlife Lucioos mikekreeki davidsemerad None vaclavlohr zapex krutis yomash None robinpokorny None None martinkopta kutny mikschik Mingan None jirkach kom420 Svarcik
blog comments powered by Disqus