Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
dspinar Svarcik endlife None mikschik thebestofmib sindelka vaclavlohr deries vaclavstoupa itstudio Lindash ischiam janbrasna kutny yomash martindrzka Mingan kasakova jana4u keff85 llostindream byFcz mikekreeki krutis None faborsky jzajpt kom420 lesorcier None vetrovka OndrejMirtes jiri_trnka davidsemerad None None None tomasfejfar zapex robinpokorny TomasStrejcek jirkach Lucioos JanElznic martinkopta ilijusin janrezac None neologyc parisek
blog comments powered by Disqus