Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
None jana4u None None Mingan jiri_trnka itstudio faborsky robinpokorny dspinar kom420 None thebestofmib ilijusin lesorcier Lindash davidsemerad mikschik janbrasna keff85 krutis martindrzka zapex None None yomash ischiam parisek vaclavstoupa sindelka OndrejMirtes jzajpt jirkach kutny TomasStrejcek Lucioos vaclavlohr None kasakova endlife JanElznic byFcz deries tomasfejfar neologyc llostindream mikekreeki Svarcik vetrovka martinkopta janrezac
blog comments powered by Disqus