Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
ischiam martindrzka jirkach janbrasna kutny OndrejMirtes byFcz Mingan itstudio None kom420 JanElznic TomasStrejcek deries zapex krutis keff85 lesorcier jana4u None vaclavstoupa kasakova None None ilijusin parisek dspinar vaclavlohr thebestofmib None tomasfejfar None Lucioos Svarcik mikekreeki llostindream None davidsemerad sindelka endlife janrezac robinpokorny Lindash martinkopta vetrovka yomash faborsky jzajpt jiri_trnka neologyc mikschik
blog comments powered by Disqus