Jak správně nastavit cenu webových aplikací?

Václav Lorenc

Business Hall, pátek 23. 9. 10:00
50 min., cs › en

Ukáži jak co nejjednodušeji najít cenu pro budoucí zákazníky. Odpovím na otázky: Proč je cena důležitá? Jak se rozhodují zákazníci? Jak se zeptat zákazníků na cenu? Jak má vypadat optimální pricingová stránka? A jak to všechno do sebe zapadá.

Video

Václav Lorenc

Zakladatel, Pricewise a Pricing idiot

Twitter, LinkedIn, www.pricingidiot.com

Zakladatel konzultantského butiku Pricewise, který pomáhá firmám zvyšovat jejich PRICINGOVOU SÍLU – nastavit cenu přiměřenou hodnotě, kterou vytváří. Václav je pricingový expert a vizualista, který publikuje svoje zkušenosti na marketingovém blogu s průměrnou 90% čtenářskou spokojeností. Kolegové a přátelé ho popisují jako usměvavého, vždy nespokojeného pána, který vnáší do řešení problémů STRUKTURU, INOVACI a svými OBRÁZKY zjednodušuje komunikaci.
itstudio vetrovka None jzajpt neologyc thebestofmib parisek kom420 kasakova mikekreeki TomasStrejcek jirkach Lucioos JanElznic faborsky ischiam davidsemerad robinpokorny krutis janbrasna None OndrejMirtes mikschik Lindash byFcz jana4u vaclavstoupa keff85 None Svarcik janrezac yomash llostindream jiri_trnka dspinar None None tomasfejfar ilijusin deries martinkopta None endlife None zapex vaclavlohr martindrzka kutny lesorcier sindelka Mingan
blog comments powered by Disqus