Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

None endlife None jankovarik pavelsabatka kborovicka deries benabraham martindrzka keff85 janvlnas ischiam stava AdamMarcan soundake martinkopta ilijusin None None sleapy_ pvachek sotik neologyc NeosinneR None machal llostindream janrezac Orvokit tomkrej jiri_trnka r4ms3scz thebestofmib None davidsemerad ondrejvalka ViliamKopecky rifificz zapex Mo0orty vodomilka jirkach intexon browser martintomcik nikdoorg kacer None zdenekkostal Lindash adlo pavelkralicek janbrasna sindelka hrachcz josefrichter krutis jansoucek kutny MZetko
blog comments powered by Disqus