Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

Lindash llostindream None kutny Mo0orty janvlnas benabraham None davidsemerad None ischiam nikdoorg zdenekkostal sleapy_ Orvokit sindelka None zapex jirkach deries AdamMarcan soundake r4ms3scz NeosinneR intexon ondrejvalka None pavelsabatka josefrichter sotik thebestofmib pavelkralicek kborovicka martintomcik ViliamKopecky pvachek browser jankovarik None rifificz jiri_trnka ilijusin None krutis machal hrachcz janbrasna kacer tomkrej jansoucek janrezac neologyc adlo martindrzka endlife keff85 MZetko vodomilka stava martinkopta
blog comments powered by Disqus