Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

pavelsabatka None ViliamKopecky jansoucek machal martindrzka rifificz kutny Lindash r4ms3scz Orvokit nikdoorg endlife browser hrachcz ischiam martintomcik AdamMarcan janbrasna deries llostindream None jankovarik kborovicka zapex jirkach thebestofmib pavelkralicek josefrichter intexon soundake None martinkopta None neologyc None janrezac sotik None tomkrej None vodomilka sleapy_ Mo0orty krutis stava jiri_trnka BoBMarvan NeosinneR benabraham keff85 janvlnas sindelka ondrejvalka MZetko adlo kacer pvachek ilijusin zdenekkostal davidsemerad
blog comments powered by Disqus