Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

kutny kborovicka pavelkralicek neologyc adlo nikdoorg stava None tomkrej None None intexon Lindash browser MZetko r4ms3scz Orvokit zapex ilijusin martinkopta ondrejvalka machal None None vodomilka deries Mo0orty rifificz ischiam soundake martindrzka kacer NeosinneR janrezac sindelka davidsemerad jiri_trnka benabraham None martintomcik hrachcz janbrasna llostindream sleapy_ ViliamKopecky pvachek krutis jirkach pavelsabatka sotik None jankovarik keff85 endlife janvlnas jansoucek AdamMarcan zdenekkostal josefrichter thebestofmib
blog comments powered by Disqus