Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

Lindash None neologyc benabraham None zapex vodomilka NeosinneR kborovicka krutis None None nikdoorg martintomcik sindelka thebestofmib llostindream pavelkralicek None kutny janvlnas davidsemerad janbrasna AdamMarcan r4ms3scz adlo josefrichter browser ilijusin hrachcz zdenekkostal sotik jiri_trnka deries ondrejvalka pvachek janrezac jankovarik Mo0orty intexon tomkrej machal pavelsabatka jansoucek None rifificz MZetko endlife Orvokit jirkach ischiam martindrzka kacer stava keff85 ViliamKopecky None sleapy_ martinkopta soundake
blog comments powered by Disqus