Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

janbrasna pavelkralicek keff85 ondrejvalka None jansoucek rifificz deries thebestofmib kborovicka AdamMarcan kacer None soundake hrachcz None tomkrej janvlnas neologyc None endlife kutny r4ms3scz josefrichter pavelsabatka intexon machal martinkopta NeosinneR sindelka browser sleapy_ ischiam ilijusin davidsemerad sotik krutis benabraham None Mo0orty pvachek zdenekkostal nikdoorg Lindash ViliamKopecky MZetko martintomcik vodomilka None zapex janrezac jankovarik stava Orvokit adlo martindrzka jirkach jiri_trnka None llostindream
blog comments powered by Disqus