Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

zdenekkostal stava MZetko intexon josefrichter AdamMarcan davidsemerad None None martintomcik tomkrej None endlife vodomilka Orvokit Mo0orty ilijusin ondrejvalka hrachcz janrezac neologyc machal sindelka sotik llostindream adlo Lindash nikdoorg soundake krutis pavelkralicek janvlnas pavelsabatka jiri_trnka rifificz NeosinneR zapex None None sleapy_ r4ms3scz keff85 kborovicka martindrzka None thebestofmib pvachek deries janbrasna kutny benabraham jirkach ischiam jansoucek martinkopta kacer ViliamKopecky jankovarik browser None
blog comments powered by Disqus