Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

endlife ondrejvalka NeosinneR martinkopta zdenekkostal None jansoucek None neologyc jiri_trnka browser deries None sotik ViliamKopecky soundake josefrichter stava None None sindelka tomkrej Orvokit rifificz krutis adlo thebestofmib None pvachek sleapy_ keff85 Lindash Mo0orty kborovicka davidsemerad janvlnas ilijusin r4ms3scz hrachcz kutny kacer janrezac jirkach nikdoorg martindrzka vodomilka AdamMarcan zapex None martintomcik MZetko janbrasna machal pavelsabatka pavelkralicek ischiam llostindream jankovarik intexon benabraham
blog comments powered by Disqus