Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

r4ms3scz pavelsabatka kacer thebestofmib neologyc pvachek kborovicka llostindream MZetko rifificz josefrichter ondrejvalka janrezac benabraham None ilijusin Orvokit None None keff85 vodomilka sindelka kutny adlo sotik NeosinneR None jirkach None Lindash tomkrej zdenekkostal Mo0orty browser AdamMarcan martinkopta jansoucek jiri_trnka martintomcik soundake jankovarik nikdoorg krutis pavelkralicek zapex None sleapy_ hrachcz martindrzka intexon stava None deries ViliamKopecky davidsemerad machal janbrasna janvlnas ischiam endlife
blog comments powered by Disqus