Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

martindrzka ilijusin llostindream martintomcik hrachcz None ViliamKopecky AdamMarcan Mo0orty josefrichter kutny vodomilka jirkach Lindash Orvokit None tomkrej janbrasna jiri_trnka krutis None pavelsabatka martinkopta keff85 janvlnas nikdoorg ischiam soundake browser sotik sleapy_ adlo kacer None stava ondrejvalka davidsemerad intexon None zapex r4ms3scz rifificz jankovarik pavelkralicek pvachek machal janrezac thebestofmib zdenekkostal NeosinneR deries endlife None jansoucek neologyc MZetko sindelka None kborovicka benabraham
blog comments powered by Disqus