Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

stava NeosinneR ondrejvalka zapex janvlnas llostindream browser ilijusin deries None MZetko soundake kborovicka ischiam machal josefrichter r4ms3scz sleapy_ intexon thebestofmib neologyc Lindash adlo pvachek zdenekkostal ViliamKopecky martintomcik jansoucek hrachcz tomkrej sotik martinkopta None None kacer None endlife jankovarik davidsemerad None keff85 martindrzka AdamMarcan pavelsabatka None nikdoorg vodomilka janbrasna rifificz Mo0orty krutis benabraham jiri_trnka jirkach sindelka janrezac kutny pavelkralicek None Orvokit
blog comments powered by Disqus