Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

None None machal krutis kutny sindelka nikdoorg josefrichter None rifificz NeosinneR adlo jirkach llostindream kborovicka janbrasna janrezac soundake stava vodomilka None r4ms3scz thebestofmib janvlnas martinkopta intexon None kacer deries ischiam keff85 benabraham browser AdamMarcan Orvokit pvachek zapex endlife jankovarik tomkrej Mo0orty jansoucek pavelsabatka None martindrzka MZetko martintomcik ViliamKopecky ondrejvalka sotik neologyc ilijusin Lindash davidsemerad hrachcz None pavelkralicek zdenekkostal sleapy_ jiri_trnka
blog comments powered by Disqus