Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

sindelka None martinkopta neologyc pavelsabatka machal None ilijusin martintomcik davidsemerad ViliamKopecky zapex janrezac None NeosinneR r4ms3scz krutis janbrasna rifificz kacer keff85 ondrejvalka None llostindream intexon jiri_trnka Mo0orty hrachcz browser pvachek sotik jansoucek josefrichter endlife tomkrej pavelkralicek stava Orvokit janvlnas soundake Lindash zdenekkostal MZetko vodomilka deries jirkach martindrzka None kborovicka sleapy_ nikdoorg benabraham ischiam kutny thebestofmib AdamMarcan None jankovarik None adlo
blog comments powered by Disqus