Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

krutis endlife None llostindream NeosinneR davidsemerad benabraham r4ms3scz sindelka thebestofmib rifificz stava martintomcik sotik hrachcz None None jankovarik zdenekkostal soundake zapex neologyc martinkopta martindrzka pavelkralicek None kutny sleapy_ josefrichter pvachek kacer None jirkach intexon ilijusin machal janvlnas ischiam None janrezac MZetko pavelsabatka Mo0orty Lindash deries janbrasna None ondrejvalka kborovicka browser vodomilka AdamMarcan jansoucek adlo tomkrej nikdoorg ViliamKopecky jiri_trnka keff85 Orvokit
blog comments powered by Disqus