Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

None ViliamKopecky sleapy_ sindelka None ilijusin deries adlo ondrejvalka martintomcik kacer None None endlife davidsemerad ischiam rifificz jankovarik browser vodomilka zdenekkostal janbrasna martinkopta AdamMarcan Mo0orty pvachek r4ms3scz sotik pavelkralicek josefrichter thebestofmib kutny Orvokit neologyc soundake benabraham llostindream None intexon jansoucek keff85 None NeosinneR krutis pavelsabatka jiri_trnka machal zapex kborovicka hrachcz Lindash nikdoorg janrezac martindrzka MZetko stava tomkrej jirkach janvlnas None
blog comments powered by Disqus