Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

llostindream krutis jankovarik sleapy_ NeosinneR jansoucek janvlnas soundake neologyc machal deries None sotik josefrichter r4ms3scz janbrasna intexon pavelsabatka rifificz kacer zdenekkostal Orvokit keff85 ondrejvalka ischiam jirkach benabraham None kborovicka vodomilka adlo hrachcz thebestofmib ViliamKopecky kutny None None pavelkralicek BoBMarvan None tomkrej stava janrezac jiri_trnka Lindash martindrzka browser nikdoorg None MZetko martintomcik endlife None ilijusin zapex davidsemerad Mo0orty pvachek sindelka AdamMarcan martinkopta
blog comments powered by Disqus