Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

zdenekkostal MZetko jansoucek None jankovarik ischiam sleapy_ thebestofmib martintomcik davidsemerad kborovicka pavelsabatka pavelkralicek None keff85 Orvokit krutis Mo0orty jirkach neologyc deries martindrzka tomkrej kacer None adlo benabraham BoBMarvan rifificz kutny ilijusin martinkopta josefrichter AdamMarcan None sotik intexon sindelka janvlnas r4ms3scz stava None janbrasna zapex hrachcz machal llostindream NeosinneR soundake jiri_trnka None pvachek browser nikdoorg vodomilka ondrejvalka ViliamKopecky None janrezac Lindash endlife
blog comments powered by Disqus