Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

endlife Lindash pavelkralicek zdenekkostal sotik BoBMarvan martinkopta Orvokit zapex None ondrejvalka machal None None soundake jansoucek janvlnas janbrasna AdamMarcan kacer neologyc deries NeosinneR jirkach thebestofmib None browser stava sindelka None nikdoorg kutny None sleapy_ benabraham ViliamKopecky rifificz vodomilka llostindream Mo0orty pavelsabatka josefrichter keff85 kborovicka jankovarik None ilijusin janrezac tomkrej adlo MZetko jiri_trnka hrachcz krutis intexon davidsemerad ischiam r4ms3scz pvachek martintomcik martindrzka
blog comments powered by Disqus