Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

kutny MZetko None nikdoorg intexon NeosinneR thebestofmib martindrzka rifificz sotik vodomilka soundake josefrichter r4ms3scz hrachcz benabraham jirkach jansoucek ischiam krutis kborovicka machal sindelka None deries tomkrej llostindream None pavelsabatka Orvokit martintomcik zdenekkostal Mo0orty keff85 martinkopta None janrezac None pvachek davidsemerad zapex browser kacer adlo jiri_trnka Lindash endlife AdamMarcan janvlnas sleapy_ None None ilijusin ondrejvalka stava jankovarik ViliamKopecky neologyc janbrasna pavelkralicek
blog comments powered by Disqus