Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

Lindash Orvokit neologyc browser janrezac kborovicka deries None pavelkralicek llostindream ViliamKopecky stava None zapex adlo keff85 martindrzka kacer intexon janbrasna sleapy_ endlife NeosinneR hrachcz vodomilka Mo0orty jankovarik MZetko thebestofmib davidsemerad krutis sindelka kutny josefrichter r4ms3scz None AdamMarcan janvlnas sotik martinkopta None ondrejvalka nikdoorg soundake jansoucek tomkrej zdenekkostal None machal pvachek jiri_trnka jirkach None rifificz martintomcik ischiam None benabraham pavelsabatka ilijusin
blog comments powered by Disqus