Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

soundake tomkrej rifificz Mo0orty neologyc martindrzka benabraham stava ondrejvalka None kutny ischiam deries MZetko None zdenekkostal zapex kacer browser pvachek pavelkralicek r4ms3scz jankovarik NeosinneR ilijusin janrezac adlo None martinkopta josefrichter Orvokit Lindash pavelsabatka None AdamMarcan llostindream None kborovicka janbrasna hrachcz martintomcik intexon jirkach sleapy_ jansoucek None nikdoorg davidsemerad vodomilka janvlnas krutis thebestofmib jiri_trnka machal endlife sotik ViliamKopecky sindelka None keff85
blog comments powered by Disqus