Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

browser janrezac stava janbrasna kborovicka kutny jansoucek martindrzka None krutis jiri_trnka davidsemerad pvachek rifificz Mo0orty ViliamKopecky NeosinneR martinkopta BoBMarvan jirkach llostindream intexon sleapy_ martintomcik None nikdoorg None sotik zdenekkostal kacer jankovarik ondrejvalka keff85 pavelsabatka deries MZetko pavelkralicek neologyc Orvokit AdamMarcan ischiam ilijusin None None Lindash None sindelka None tomkrej vodomilka janvlnas machal adlo hrachcz zapex r4ms3scz benabraham thebestofmib josefrichter endlife soundake
blog comments powered by Disqus