Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

nikdoorg martintomcik None kutny sleapy_ tomkrej sotik janrezac hrachcz machal josefrichter Orvokit pavelkralicek rifificz jirkach benabraham deries adlo Lindash Mo0orty sindelka zapex jiri_trnka janvlnas kborovicka None ilijusin intexon davidsemerad pavelsabatka kacer zdenekkostal krutis vodomilka None pvachek None jankovarik llostindream stava AdamMarcan janbrasna NeosinneR keff85 ViliamKopecky martindrzka ischiam thebestofmib soundake browser MZetko None r4ms3scz endlife martinkopta ondrejvalka jansoucek None neologyc None
blog comments powered by Disqus