Přidej vejce

Jan Řezáč

UX Hall, sobota 24. 9. 14:30
30 min., cs › en

content strategy, copywriting, webdesign

Často se setkávám s cizí projektovou dokumentací ve chvíli, kdy klient hledá náhradu za svého stávajícího dodavatele - jeho projekt selhal bez ohledu na vložené prostředky a reference realizátora. V nezanedbatelném procentu případů byl na vině mizerný obsah webu.

Stavíte se k obsahu webu tak, jak si ho královský majestát zaslouží, nebo ho do webu přidáte až nakonec - padni komu padni? Přijďte na evangelizační přednášku o Content Strategy jako prostředku k lepšímu obsahu vašich projektů. Mnohé z metod CS už určitě při návrzích webů používáte a nastal čas dát jim teoretický rámec.

Video

Jan Řezáč

Freelance webdesigner

Twitter, LinkedIn, blog.filosof.biz

Pravděpodobně nejvlivnější aktivně píšící blogger-webdesigner v České republice. Zabývá se návrhem webů především v oblasti zdravotnictví a jako jeden z mála má ve webdesignu ještě stále svůj rukopis. Přečte desítky odborných knih ročně a je skalním účastníkem brněnské PPPS.

Sledujte ho na twitteru @janrezac.

NeosinneR hrachcz jirkach kborovicka janbrasna tomkrej janrezac None None rifificz ViliamKopecky neologyc Mo0orty martinkopta None machal kutny janvlnas Lindash llostindream soundake None zdenekkostal benabraham None ondrejvalka kacer None vodomilka nikdoorg pavelsabatka AdamMarcan intexon josefrichter r4ms3scz jansoucek adlo jiri_trnka stava browser sleapy_ ischiam MZetko zapex krutis martintomcik pvachek thebestofmib ilijusin martindrzka jankovarik deries endlife davidsemerad Orvokit sotik sindelka keff85 pavelkralicek None
blog comments powered by Disqus